خرید کامپیوتر با قیمت میلیون تومان

خرید کیس با قیمت 9 میلیون

آنچه در این مقاله می خوانید

در روزهای پایانی سال 2019 با 2 سیستم پیشنهادی گیمینگ، در خدمت شما دوستاران سخت افزار هستیم. این سیستم ها برای کاربرانی که بودجه بسیار محدودی دارند پیشنهاد می شود و کاربرد اصلی آنها گیمینگ است. برای پایین نگه داشتن بودجه از بسیاری از امکانات صرفه نظر شده و صرفا هدف این دو سیستم رسیدن به حداکثر راندمان پردازشی برای بودجه های بین 9 تا 11 میلیون تومان است. بدیهی است، تهیه یک سیستم مناسب گیم کمتر از این مبلغ امکان پذیر نبوده اما کاربران عزیز می توانند بنابر سلیقه و بودجه خود، برخی قطعات را با قطعات بهتر تعویض نمایند. این دو پیشنهاد، یکی بر مبنای جدیدترین پلتفرم AMD و دیگری بر مبنای جدیدترین پلتفرم INTEL طوری کانفیگ شده اند که بتوان قریب به اتفاق بازی های روز دنیا را با FPS قابل قبول بالای 50 فریم در دقت HD و بالای 40 فریم در دقت FHD بازی کرد.

رم و گرافیک 8 گیگابایت

هزینه این سیستم ها، بدون مانیتور، موس، و کیبرد، در رنج 9 میلیون تومان، و به همراه آنها، در رنج 11 میلیون تومان است. بدیهی است، کاربرانی که مانیتور ، موس و کیبرد دارند و یا مدلهای بهتری می خواهند، می توانند پیشنهادات ردیف 11 و 12 را نادیده بگیرند. علی الخصوص اینکه به دلیل قیمت بالای مانیتور، متاسفانه مجبور شدیم در این رده از بودجه، مانیتور بدون گارانتی را پیشنهاد دهیم. امیدوارم شرکت های وارد کننده مانیتور، بتوانند در آینده محصولات خود را با قیمت مناسب تری عرضه کنند تا ما هم بتوانیم برای دوستانی که بودجه محدود دارند، از مانیتور های گارانتی دار پیشنهاد دهیم.

سی پی یو چهار هسته ای

در مورد موس، کیبرد، و احتمالا اسپیکر، باید اذعان داشت بودجه بقدری محدود است که صرفا 400 هزار تومان برای این قطعات جانبی در نظر گرفته ایم، که می توان از میان محصولات بومی (فراسو، تسکو، گرین)، بنابر سلیقه خود کاربر، مدل های مناسبی را انتخاب کرد. منتها به دلیل سلیقه ای بودن این لوازم، و تنوع بسیار بالای آنها، از نام بردن از مدل خاصی اجتناب کرده ایم؛ اما بودجه مشخص است و انتخاب این قطعات امکان پذیر.

لازم به ذکر است، این پیشنهادات صرفا فنی، و بدون در نظر گرفتن ملاحظات تبلیغاتی ارائه می شود. قیمت های درج شده، حدودی هستند و تمامی این قطعات از بازار کامپیوتر کشور قابل تهیه می باشند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *